האגודה לקידוד המוצר בישראל (ממ"י), GS1 ישראל, פועלת לקידום הקשר בין ספקים ומשווקים בישראל לטובת ייעול שרשרת האספקה. קידום הקשר, נעשה על ידי הקניית שיטות עבודה מתקדמות וסטנדרטים להעברת מידע בין גופים תוך יצירת שפה אחידה ובינלאומית לעסקים. שיטות העבודה משלבות שימוש בטכנלוגיות ברקוד , RFID ,סחר אלקטרוני (EDI) ועוד.

קטלוג פריטים דיגיטלי - הגשר לעולם הדיגיטלי

GS1 ישראל השיקה את שירות קטלוג הפריטים הדיגיטלי אשר מהווה כלי נוסף, המייעל את  דרכי העבודה בין שותפי הסחר. הקטלוג הינו כלי מהותי בעולם הדיגיטלי בו הצרכנים מצפים לקבל מידע עשיר ומהימן .

הקטלוג מהווה מרכז מידע מהימן אשר משרת את ציבור הספקים, הקמעונאים והצרכנים בישראל.

הקטלוג כולל נתונים גלויים על המוצר כגון תיאור הפריט, מידות, משקלות, מארזים תמונות, ערכים תזונתיים, רכיבים תזונתיים  ונתונים רבים נוספים. קטלוג הפריטים של האגודה מכיל בנוסף לתמונות השיווקיות , גם תמונת 360 של רוב המוצרים.

 עולם הצרכנות חווה שינוי מהותי בשנים האחרונות הן בעולם והן בישראל. תחום הקמעונאות משנה את פניו.

הצרכן אינו פוגש את המוצר רק על המדף. קיים שינוי בערוצי המכירה המסורתיים. הקמעונאות הפכה לרב ערוצית- הצרכן פועל במגוון ערוצים במקביל , והצורך במתן מידע וזיהוי המוצר באופן אחיד בכלל הערוצים הינו הכרחי.

מגמות הבריאות, הנוחות, הקיימות ועוד הינן מגמות שנמצאות כאן וילוו אותנו בשנים הבאות, ובנוסף הרגולציה מחייבת שקיפות רבה יותר והעברת מידע מהימן בשרשרת האספקה.

 כל אלו יוצרים צורך בסטנדרטים אשר יתמכו במגמות אלו וייעלו את הפעילות הן בין שותפים עיסקיים והן לצרכן.

 קטלוג פריטים דיגיטלי מאפשר לשותפים עיסקיים לשפר את איכות הנתונים (מהימנות, עדכניות, זמינות) הן ביישומים הפנים-אירגוניים של כל אחד מהם, והן בקשר עם שותפי הסחר.

 האגודה לקידוד המוצר רואה בקיומו של קטלוג הפריטים כלי חיוני אשר תורם רבות לפעילות הסחר בישראל ובעולם.

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
Copyrights © Gs1 Israel, 2007. all rights reserved